💁🏼♀️У Арминки есть новость?
«Выпустить полную версию или и этого достаточно😜?» — шутит Арминка. Значит ли это, что от Арминки ждет новая песня? Из представленного отрывка понятно, что это народная песня об одной красивой девушке. Пока это всё🙂
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
«Выпустить полную версию или и этого достаточно😜?» — шутит Арминка. Значит ли это, что от Арминки ждет новая песня? Из представленного отрывка понятно, что это народная песня об одной красивой девушке. Пока это всё🙂
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
🔁💬Արմինկան նորությո՞ւն ունի
«Թողարկե՞մ ամբողջական տարբերակը, թե՞ այսքանն էլ է բավական😜»,- կատակում է Արմինկան։ Սա նշանակում է նոր ե՞րգ Արմինկայից։ Ներկայացրած հատվածից պարզ է, որ ժողովրդական երգ է մի սիրուն աղջկա մասին։ Դեռ այսքանը🙂
Բամբասանքն ինքն իրեն չի պատմի. Բաժանորդագրվե՛ք