💁🏼♀️Арарат нам идет🙂
Аракся Меликян опубликовала новую фотографию на фоне Арарата и сделала эмоциональную запись.
«Эмоция очень важна для человека, особенно для женщины. Если вам кажется, что вы обеспечили ее всем или она сама по себе состоялось, у нее нет проблем или причин для недовольства, или если все хорошо по “законам”, продиктованным кажущимся общественным порядком, но при всем этом нет стремления жить, нет причины цвести или сиять, — значит, речь идет не о неблагодарности или жадности, а о простейшей естественной потребности — дефиците эмоций.
Да, и Арарат нам идет — хотите вы того или нет», — написала актриса.
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
Аракся Меликян опубликовала новую фотографию на фоне Арарата и сделала эмоциональную запись.
«Эмоция очень важна для человека, особенно для женщины. Если вам кажется, что вы обеспечили ее всем или она сама по себе состоялось, у нее нет проблем или причин для недовольства, или если все хорошо по “законам”, продиктованным кажущимся общественным порядком, но при всем этом нет стремления жить, нет причины цвести или сиять, — значит, речь идет не о неблагодарности или жадности, а о простейшей естественной потребности — дефиците эмоций.
Да, и Арарат нам идет — хотите вы того или нет», — написала актриса.
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
🔁💬Արարատը մեզ սազում է🙂Արաքսյա Մելիքյանը նոր լուսանկար է հրապարակել Արարատի ֆոնին ու հուզական գրառում է արել։
«Էմոցիան մարդու համար շատ կարևոր է՝ հատկապես կնոջ։ Եթե ձեզ թվում է, որ ամեն ինչով ապահովել եք, կամ ինքն իրենով կայացել է, խնդիր չունի կամ պատճառ չունի դժգոհելու կամ կարծես թվացյալ հասարակարգից թելադրված «օրենքներով» ամեն բան լավ է, ու այդքանով հանդերձ ապրելու մղում չկա, ծաղկելու կամ շողշողալու պատճառ չկա, ուրեմն այդ խոսքը երախտամոռության կամ ագահության մասին չէ, այլ պարզագույն բնական պահանջի՝ էմոցիայի դիֆիցիտ է։
Հա — ու Արարատը մեզ սազում է՝ ուզեք-թե չուզեք»,- գրել է դերասանուհին։
Բամբասանքն ինքն իրեն չի պատմի. Բաժանորդագրվե՛ք