Бензин кончился.Выходить на улицы ради того, чтобы выходить на улицы, они не со…

🥸 Бензин кончился.
🙄Выходить на улицы ради того, чтобы выходить на улицы, они не собираются!
@bagramyan26

Comments

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով